“18 yılın sonunda yine iktidarız, 18 yıl sonra yine iktidar olacağız”
573
post-template-default,single,single-post,postid-573,single-format-standard,bridge-core-2.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

“18 yılın sonunda yine iktidarız, 18 yıl sonra yine iktidar olacağız”

Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir İl Başkanlığı tarafından Balçova’daki bir otelde düzenlenen bayramlaşma programına katılarak konuşma yaptı.

Dağ, Kurban Bayramının yanı sıra AK Parti’nin kuruluş yıl dönümünün de yaklaştığına işaret ederek, “18 yılın sonunda yine iktidarız, 18 yıl sonra yine iktidar olacağız” değerlendirmesinde bulundu.

Devlete, millete zarar verecek tüm girişimleri engelleyeceklerini söyleyen Dağ, “İçimizden birini ayartıp parti kurdursanız da avucunuzu yalayacaksınız. Umduğunuz, beklediğiniz hiçbir şey olmayacak. İzmir ve tüm teşkilatlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındadır, arkasında olmaya devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Dağ, tüm meydan okumalara karşı ayakta durduklarını dile getirerek, “İyi niyetli olmayan, çözüm odaklı olmayan, bu ülkenin kazanmayacağı girişimler var. Kıyamet bile kopsa elinizdeki fidanı dikmemizi isteyen Peygamberin ümmeti olarak kimse bizi ağaçla sınayamaz.” dedi.