“Bakanlığı döneminde de İzmir’e sahip çıktı”
734
post-template-default,single,single-post,postid-734,single-format-standard,bridge-core-2.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

“Bakanlığı döneminde de İzmir’e sahip çıktı”

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir İl Başkanlığında partililere hitap etti.

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, ilçelerde genel kurullar yapıldığı dönemde, “31 Mart akşamı AK Partili bir dava arkadaşının İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı balkonundan, konuşma yapacağını” söylediğini anımsatarak, “Artık ona az zaman kaldı. Bu heyecanla bu sonucu almak zor olmayacak. Zeybekci, Ege’nin en iyi, en başarılı belediye başkanlarından. Bakanlığı döneminde de İzmir’e sahip çıktı, bölgeyle irtibatını her zaman kurdu.” şeklinde konuştu.

Dağ, kadın ve gençlik kolları ile mahalle başkanlarının çalışmasının önemine dikkati çekerek, “Sandıklar açıldığında, AK Parti İzmir’de birinci olduğunda, bunda en büyük emek mahalle başkanında, gençlik kolları ve kadın kollarında olacak. Bu seçimi ancak siz kazanabilirsiniz. Bizim tek başımıza, milletvekillerimize almamız mümkün değil.” ifadesini kullandı.