“Bu güven ve destekle bu sene bayram farklı olacak”
869
post-template-default,single,single-post,postid-869,single-format-standard,bridge-core-2.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

“Bu güven ve destekle bu sene bayram farklı olacak”

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir İl Başkanlığının “gönül sofrası” adıyla düzenlediği iftar programına katıldı.

Bayraklı Sevgi Yolu’nda düzenlenen iftar programına, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, milletvekili adayları, partililer ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İftar programı öncesinde Kur’an-ı Kerim okunarak dua edilirken kurulan sahnede semazenler eşliğinde tasavvuf müziği dinletisi yapıldı.

Burada bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Bayraklı’da AK Parti’ye gösterilen sevgi selinin 24 Haziran’daki seçim zaferinin habercisi olduğunu söyledi.

Hamza Dağ, “Burada çok güzel bir hava ve çok güzel bir ortam görüyoruz. Çünkü 24 Haziran’a giderken biz dersimize çalışmıştık. Yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızın teminatını ortaya koymuştuk. Bugün Ankara’daki mitingde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a da çok büyük bir ilgi vardı. Bu güven ve destekle bu sene bayram farklı olacak. Bu sene ikinci bayramı da yaşayacağız. Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’daki genel merkezde yapacağı balkon konuşmasında ikinci bayramı yaşayacağız.” şeklinde konuştu.