“Ekonomik anlamdaki olumlu gidişatın, yansımaya başladığını görüyoruz”
549
post-template-default,single,single-post,postid-549,single-format-standard,bridge-core-2.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

“Ekonomik anlamdaki olumlu gidişatın, yansımaya başladığını görüyoruz”

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir Karabağlar’da esnafı ziyaret etti,  sorunları dinledi.

Esnafın moralinin iyi olduğunu aktaran Dağ, “Ekonomik anlamdaki olumlu gidişatın, esnafa, vatandaşlarımıza yansımaya başladığını görüyoruz.” dedi.

Ziyaretin çok olumlu geçtiğini kaydeden Dağ, sözlerine şöyle devam etti:

“Yerel yönetimlerle ilgili hemşehrilerimizin talepleri oluyor. Onları da not etme imkanı buluyoruz. İzmir’de biz yerel yönetimler noktasında muhalefetteyiz. Bunları da halkımızla milletimizle yerel yönetimle de iktidar olan belediye başkanlarına ulaştırıyoruz. Otobüs seferlerini, kaldırımları, bu anlamdaki meseleleri, kentsel dönüşüm hususundaki konuları, zaman zaman hemşehrilerimizin dile getirdiği sorunlar olarak görüyoruz.”

Dağ’ın Karabağlar ziyaretine, İzmir İl Başkan Yardımcısı Ali Aslan ile Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca ve parti üyeleri de eşlik etti.