“Genel Başkan Yardımcısı Dağ, Başbakan Binali Yıldırım’ın mazbatasını aldı”
823
post-template-default,single,single-post,postid-823,single-format-standard,bridge-core-2.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

“Genel Başkan Yardımcısı Dağ, Başbakan Binali Yıldırım’ın mazbatasını aldı”

Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İzmir’den milletvekili seçilen Başbakan Binali Yıldırım’ın mazbatasını aldı.

Dağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, İzmir’in ilçelerinde teşekkür turuna başladıklarını, yarın da bu turu sürdüreceklerini ifade ederek, Başbakan Yıldırım’ın mazbatasını çarşamba günü Ankara’da takdim edeceğini söyledi.

Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyen Dağ, “Milletvekili olarak bugüne kadar güzel hizmetler yapmaya gayret ettik. Sayın Başbakanımız, bakan ve başbakanlık görevlerini yaptı. İzmir’de onun liderliğinde önümüzdeki 5 yıllık sürede daha iyi ve güzel hizmetleri yapmaya gayret edeceğiz. Ülkemize ve milletimize, coğrafyamıza, tüm dünyaya hayırlı olsun.” ifadesini kullandı.