“Huzur içinde güzellikler içinde güzel bir seçim günü geçmesini temenni ediyoruz”
826
post-template-default,single,single-post,postid-826,single-format-standard,bridge-core-2.7.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-25.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

“Huzur içinde güzellikler içinde güzel bir seçim günü geçmesini temenni ediyoruz”

Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu kullandı.

Dağ, eşi Zeynep Dağ ve bebeğiyle oy vereceği Şehit Nazımbey İlkokuluna geldi. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Dağ, bir süre onlarla sohbet etti.

Eşiyle oyunu kullanan Dağ, zarfı sandığa atmadan önce, “Düşünmek biraz zor oldu. Tabi şimdi herkes merak ediyor kime oy kullandığımızı. Ama söylemeyeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah mahçup etmesin.” dedi.

Dağ, “Hayırlı olsun inşallah. Bütün siyasi partiler uzun bir süredir çalışma yaptı. Bizler de sahada zor bir çalışma içinde olduk. Huzur içinde güzellikler içinde güzel bir seçim günü geçmesini temenni ediyoruz. Akşam da inşallah kendi açımızdan partimiz olarak cumhurbaşkanı açısından iyi bir netice almayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim mahcup etmesin inşallah.” ifadelerini kullandı.