EĞİTİM ALTYAPISI 2

İzmir’de çocuklarımızın kapsamlı bir şekilde gelişimlerini desteklemek ve farklı alanlarda yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak için “360 Gelişim Akademisi”ni hayata geçireceğiz.

 

Bu akademi, çocuklarımızın sanatsal yeteneklerini geliştirebileceği bir “Sanatsal Gelişim Programı” sunacak. Resim, müzik, tiyatro gibi sanat dallarında eğitimlerle çocuklarımızın yaratıcılıklarını destekleyeceğiz.

 

Aynı zamanda “Sportif Gelişim Programı” ile çocuklarımızın spor yapma alışkanlıklarını teşvik edecek, farklı spor dallarını deneme ve geliştirme imkanı sağlayacağız. Basketbol, futbol, yüzme gibi spor branşlarında eğitimlerle çocuklarımızın fiziksel gelişimlerini destekleyeceğiz.

 

“Fikir, Kültür, Düşünce, Gelişim Programı” ile çocuklarımızın düşünsel ve kültürel gelişimlerine katkı sağlayacak, kitap okuma alışkanlığını teşvik edecek etkinlikler düzenleyeceğiz. Felsefe, edebiyat, tarih gibi konularda eğitimlerle çocuklarımızın bilgi birikimlerini artıracağız.

 

“Bilimsel Gelişim Programı” ile çocuklarımızın bilimsel düşünme becerilerini geliştirecek, fen ve matematik alanlarında deney yapma ve keşiflerde bulunma imkanı sağlayacağız. Bilim atölyeleri, deney laboratuvarları ve teknoloji etkinlikleriyle çocuklarımızın merak duygularını destekleyeceğiz.