İZMİR GENÇLİK KAMP MERKEZİ

İzmir’in gençlerine doğayla iç içe, sosyal etkileşim ve kişisel gelişim imkanları sunacak olan “İzmir Gençlik Kamp Merkezi”ni hayata geçireceğiz. Bu merkez, gençlerimizin farklı alanlarda kendilerini keşfetmelerine, yeni yetenekler edinmelerine ve deneyimlerini artırmalarına olanak sağlayacak.

 

İzmir Gençlik Kamp Merkezi, 100 bin metrekarelik geniş bir alana kurulu doğa kamplarıyla gençlerimizin doğanın güzelliklerinden faydalanmalarını sağlayacak. Burada düzenlenecek sosyal gelişim kampları gençlerimizin yeteneklerini ortaya çıkarmalarına ve geliştirmelerine olanak tanıyacak.

 

Fikir ve düşünce kamplarıyla gençlerimiz münazara yarışmaları düzenleyecek, beyin fırtınaları yapacak ve bakış açılarını genişleterek farklı perspektifler kazanacaklar. Edebiyat ve söyleşi kamplarıyla dilimizin zenginliğini keşfedecek, şiirler ve romanlarla güzel bir edebiyat yolculuğuna çıkacaklar.

 

Ayrıca bilişim, havacılık, teknoloji, savunma, kültür-sanat gibi tematik kamplarımızda gençlerimiz milli teknoloji hamlemize katkı sunacak projeler geliştirecekler.